Sıkça Sorulan Sorular
Değerli müşterilerimiz. Aşağıda yer alan soru-cevap şeklinde hazırlamış olduklarımızdan daha fazlasını ögrenmek istiyorsanız
 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilir, müşteri temsilcilerimize dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve
Eşyalarımızın kaçta kaçını sigortalı olarak taşıyorsunuz ?
Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com Lojistik Hizmetleri olarak şehiriçi ve şehirdışı gözetmeksizin evden eve ve işten işe taşımacılıkta eşyalarınızın %100'üne sigorta uyguluyoruz.
Sigortalı taşımacılık yaptığınızı nasıl anlayabiliriz ?
Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com Hizmetleri olarak Başak GROUPAMA Sigortacılık Firması ile çalışmaktayız.
Bilgi teyidi için Başak GROUPAMA Sigortacılık İzmir Bölge Müdürlüğünü +90 232 498 21 00 numaralı telefondan arayabilirisiniz.
Şehirdışı taşımacılık hizmetlerinizde taşeron firmalar ile çalışıyormusnuz ?
Hayır. Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com Lojistik Hizmetleri olarak şehiriçi ve şehirdışı taşımalarda kendi araç ve personelimiz kullanılmaktaıdır.
Ambalaj ve kolileriniz üzerinde firma isim ve logosu bulunuyormu ?
Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com Hizmetleri olarak evden eve ve işten işe taşımacılık hizmetlerinde kullanmış olduğumuz tüm ambalaj ve kolilerin üzerinde firmamızın isim ve logosu bulunmaktadır.
Başka şehirlerde acenteleriniz varmı ?
Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com Hizmetleri olarak İzmir Merkezli tüm Türkiye'ye taşımacılık hizmeti vermekteyiz ve başka şehirlerde acenta yada şubemiz bulunmamaktadır.
Kredi kartı ile ödeme yapabilirmiyiz ? Taksit yapıyormusunuz ?
Ödemelerinizi tüm kredi kartları ile yapabilirsiniz. Ayrıca şehiriçi veya şehirdışı evden eve veya işten işe taşımacılık hizmetlerinize 4 taksit imkanı sunuyoruz. Komisyon oranları ilgili bankanın belirlediği oranlara göre değişiklik gösterebilir.
Banka havalesi veya PayPal ile ödeme kabul ediyormusunuz ?
Evet. Ödemelerinizi banka havalesi (EFT) veya PayPal hesabınızı kullanarak yapabilirsiniz. Ödemeleriniz sistemde otamatik olarak tanınacaktır. ABay kart sahiplerine %10 indirim fırsatı sunulmaktadır.Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri
İşten İşe Taşımacılık Hizmetleri
Lojistik Depolama Hizmetleri
|         |
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim
Web Tasarım İzmir
Sosyal Ağlarda Biz
İletişim
Menü
© Copyright 2013Diyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com  |  Her Hakkı SaklıdırDiyarbakir nakliyat nakliyat diyarbakir evden eve star21nakliyat.com