Buradasınız: Ana Sayfa / Basın Odası
Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri
İşten İşe Taşımacılık Hizmetleri
Lojistik Depolama Hizmetleri
Basın Odası
Star21 Nakliyat Diyarbakır Evden Eve hakkında yerel ve ulusal basında çıkan haberleri bu sayfamız içerisinde  bulabilirsiniz.
ABay Kart sahipleri şimdi çok daha avantajlı!
35 Yıllık köklü bir geçmişe sahip ABayramoğlu Şirketler Grubu, Lojistik Taşımacılık sektöründe evden eve ve işten işe taşımacılık hizmetlerinde ABay kart uygulamasıyla müşterilerine ekstra avantajlar saglıyor. Şehiriçi ve şehirlerarası tüm kurumsal olmayan taşımacılık hizmetlerinde müşterilerine anında %10 indirim fırsatının yanı sıra, en yüksek sigorta teminat güvencesi ile'de güvenli taşımaclık anlayışını uyguluyor.
Sigortalı taşımacılık hizmetlerinde en yüksek sigorta teminatını uyguluyorlar!
Star21 Nakliyat Diyarbakır Evden Eve, Başak GROUPAMA Sigortacılık Firması ile varmış olduğu anlaşma neticesinde, şehiriçi ve şehirlerarası evden eve ve işten işe taşımacılık hizmetlerinde, olabilecek olası kazalar ve hasar durumlarına karşı en yüksek sigorta teminatı yansıtma anlaşması imzaladı. Buna göre taşıma veya nakil sırasında yaşanabilecek olası trafik kazası, düşme, çatlama veya kırılma gibi hasar durumlarında müşteriye eşyanın piyasa şartları göz önüne alınarak en yüksek sigorta teminat güvencesi veriliyor. Şartlar hizmet sözleşmesinin imzalanmasıyla kabul edilmiş sayılıyor.
Türkiye'nin her yerine evden eve ve işten işe taşımacılık sunuluyor!
Star21 Nakliyat Diyarbakır Evden Eve Genel Müdürü Derviş ENDİRCE, 2010 yılında sektördeki amatör hizmet anlayışını değiştirmek üzere yola çıktıklarını belirterek, “Sektörümüzdeki teknik altyapı ile kalifiye personel çalışmalarını profesyonelleşme adına kısa sürede tamamladık. Taşımacılık sektöründe en son teknoloji ile donatılmış müdern ve ihtiyaca yönelik ticari araçlarla Türkiye'nin her tarafına evden eve eşya taşımacılığı yapabiliyor duruma geldik.” dedi. ENDİRCE ayrıca çok yakında Dünya'nın farklı noktalarına'da sigortalı evden eve ve işten işe taşımaclık faliyetlerine başlayacaklarını belirtti.Görsel Materyaller
Transparan Logo 200x150p - 12KB .PNG
Transparan Logo 200x150p - 12KB .PNG
Transparan Logo 90x90p - 17KB .PNG
Materyalleri resmin üstüne sağ tıklayıp "Farklı Kaydet" diyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
01.05.2012
20.03.2012
12.10.2011
Burada yer alan tüm metinsel ve görsel içerigin telif ve yayın hakkı ABayramoğlu Şirketler Grubu'na ait'tir.
|         |
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim
Web Tasarım İzmir
Sosyal Ağlarda Biz
İletişim
Menü
© Copyright 2013 ABayramoğlu Şirketler Grubu  |  Her Hakkı Saklıdır