Online Hizmet Sözleşmesi
Değerli müşterilerimiz. Online hizmet sözleşmesi siz değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet verebilmek adına hazırlanmış
olup "Yasal Hizmet Sözleşmesi" niteliği taşımaktadır. diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com

Lütfen sözleşme maddelerini okuduktan sonra talebinizi onaylayınız. Talepleriniz sistemimize ulaştıktan en geç 24 saat içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizler ile irtibat kuracaklardır.

Sözleşme ile ilğili sorularınız için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com
Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri
İşten İşe Taşımacılık Hizmetleri
Lojistik Depolama Hizmetleri
|         |
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim
Online Hizmet Sözleşmesi Maddeleri
1) Eşyaların toplanması, taşınması ve mobilyaların montesi diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com Lojistik Grubu tarafından yapılacaktır.
2) Taşıyıcı firma eşyanın durumuna göre araç tahsis etmekle yükümlüdür ve taşıtan bu konuda özel talepte bulunamaz.
3) Bu sözleşmede beyan edilen katlardan daha yukarı katlara taşıma durumlarında beher her ek kat için taşıtan'dan ek ücret talep edilebilir.
4) Taşıtın hasar-noksan gibi konularda oluşabilecek itirazalar ve şikayetler hizmet bitiminde yetkili taşıyıcı personele veya Firma Yetkilisine bildirilmek zorundadır. Taşıyıcı ekip adresten ayrıldıktan sonra oluşabilecek her türlü vuku bulabilecek itirazlar kabul edilmez. Taşıtan'ın itirazı sonucu tespit edilen hasar ve noksanlıklar tutulacak bir tutanak ile tespit edilecek ve işbu tutanak taraflarca imzalanacaktır.
5) Katma Değer Vergisi (KDV) işbu sözleşme ile tayin edilen ücretin dışındadır.
6) Taşıma Sigortası taşıyıcı firma tarafından yapılacaktır.
7) Taşıyıcı firma tarafından taşıma işlevinin gerçekleştirilmesine ragmen ödemeler belirtilen Ödeme Planı çerçevesinde yapılmadığı taktirde ön görülen taşıma bedelinin %50'si oranına kadar olan bedel, taşıtan tarafca  cezai şart olarak taşıyıcı firmaya ödenecektir.
Bu durum taraflarca peşinen kabul ve taahhüt edilmiştir.
ancak taşıtan tarafından tutanak'la saptanan hasar ve noksanların bulunması, ödemenin tamamının yapılmasına engel teşkil etmez.
Taşıtan tarafın tutanak ile tespit edilen hasar ve kayıpları hakkındaki hususlar ilgili bilirkişi tarafından ayrıca değerlendirilecektir ve gizlidir.
Taşıtan taraf taşımayı kendi adınamı, yoksa başka bir kişi adınamı yaptırdığını isim ve adresleri ile beraber beyan etmek ile yükümlüdür.
Taşıma bedelinin ödemesi bu sözleşmede isim ve adresi olan kişi tarafından yapılacaktır.
İş bu ONLİNE HİZMET SÖZLEŞMESİ'nin taşıtan tarafından Okunup Kabul edilmesinden sonra Taşıyıcı firmaya ONLİNE olarak gönderilmesi ve Taşıyıcı firmanın Sunucularına iletilmesi ile kabul edilmiş sayılır.
İş bu ONLİNE HİZMET SÖZLEŞMESİNİ'nden doğacak her türlü anlaşmazlık durumlarında İCRA DAİRELERİ ve MAHKEMELERİ yetkilidir.
Taşıtanın tebligat adresleri yukarıda beyan edilen adreslerdir.

Web Tasarım İzmir
Sosyal Ağlarda Biz
İletişim
Menü
© Copyright 2013 ABayramoğlu Şirketler Grubu  |  Her Hakkı Saklıdır